top of page

Znaménka &
Pigmentové skvrny

Léčba znamének a pigmentových lézí nikdy nebyla jednodušší, bezpečnější a dostupnější. Ať už Vás trápí mateřská znaménka, pigmentové skvrny, pihy, melasmy, cévní léze, keratózy a jiné, dokážeme Vám od nich jednoduše pomoci.

Zlepšení o 93 % již po prvním ošetření!

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, který vyšetří Vaše kožní léze, aby mohl zvolit nejlepší ošetření. Lékař má mnohaletou praxi v onkologii a diagnostice znamének. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější.

 

Po ošetření není potřeba žádný speciální režim a můžete se vrátit ke svým běžným aktivitám. 

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu.

Znaménka a pigmentové skvrny

bottom of page