top of page

Odstranění chrápání
NightLase

Chtěli byste se zase klidně v noci vyspat, ale chrápání Vám v tom brání?

Nezoufejte! S metodou NightLase Vám (nebo Vašemu partnerovi) pomůžeme zbavit se chrápání a získat zpět vytoužený spánek.

Nenáročný a hlavně neinvazní ošetření NightLase redukuje efekty spánkové apnoe a snižuje hlasitost chrápání.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok trvá cca 20 minut a je neinvazivní. Nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat skalpelem a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků na rekonvalescenci a bez omezení.

Bezbolestnost

Díky pokročilé technologii je ošetření rychlé, bezpečné a jednoduché. S tím se pojí i to, že pro ošetření není potřeba anestezie ani analgetika.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, který vyšetří Vaše horní patro, aby mohl zvolit nejlepší ošetření. Pokud máte zprávu z vyšetření předchozím lékařem, ať už obvodním nebo specialistou, budeme rádi, pokud si ji vezmete s sebou. Spánkovou apnoe není radno brát na lehkou váhu.

Pomůže také, pokud využijete například aplikací na monitoring spánku a alespoň týden před nezávaznou konzultací u nás budete svůj spánek přes aplikaci sledovat.

 

Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Nejlepší výsledky má ošetření pokud se opakuje 3-4x. 

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je téměř bezbolestné (nejsou potřeba analgetika ani anestezie), rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik.

Odstranění chrápání

bottom of page