top of page

Vaskulární léze

Pod tímto pojmem se skrývá celá řada diagnóz: hemangiomy, cévní malformace, metličkové žilky, ohně, teleangiektázie, flebektázie, angiomy a mnoho dalších.

 

Všechny vaskulární léze léčíme efektivně a neinvazivně.

Bez skalpelu, pomocí laseru.

Hojení je proto rychlé a bez jizev.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, který vyšetří Vaše vaskulární léze, aby mohl zvolit nejlepší ošetření. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější.

Po ošetření není potřeba žádný speciální režim a můžete se vrátit ke svým běžným aktivitám. 

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotiknebo speciálního režimu mnohem rychleji, než při chirurgickém zákroku.

Vaskulární léze

bottom of page