top of page

Xanthelasma

Trápí Vás ​zažloutlá místa na očních víčkách?

Jedná se o tukové léze, které se nazývají xanthelasmata a chirurgie není jediná možnost, jak se jich zbavit. Jde to i neinvazivně.

Pomůžeme vrátit Vašemu očnímu okolí svěžest a mladistvý vzhled.

Efektivně, rychle a bezbolestně.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, který vyšetří Vaše xanthelasmata, aby mohl zvolit nejvhodnější ošetření. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Již při prvním ošetření mizí 90 % xanthelasmy.

 

Pokud chcete odstranit během jedné návštěvy více xanthelasmat na jednom nebo i na různých místech, není to problém. Vždy je potřeba objednat se telefonicky, abychom Vám mohli přizpůsobit délku rezervace. Cena je závislá na rozsahu ošetřované plochy a času, které ošetření zabere..

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotiknebo speciálního režimu mnohem rychleji, než při chirurgickém zákroku.

Xanthelasma

bottom of page