top of page

HAIRestart
STOP vypadávání vlasů

Také už jste vyzkoušeli téměř vše, abyste zastavili vypadávání vlasů a získali zpět svou bujnou kštici?

Nejste sami.

Alopecií či nadměrným vypadáváním vlasů trpí přes 70 % lidí na celém světě.

 

Díky laseru Fotona SP Dynamis jsme nyní schopni Vám pomoci nejen s vypadáváním vlasů, ale například i obnovou růstu vousů či obočí, například po úrazech. Navíc je možné tuto proceduru zařadit do již probíhající léčby a podpořit tak její účinky.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže. Hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

Již po 3 ošetření uvádí naši klienti zlepšení o 30 % u růstu vlasů a o 40 % u růstu vousů.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, se kterým proberete co Vás trápí a jak jste doposud svůj problém řešili. Lékař tak bude moci zvolit nejlepší ošetření. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější.

Pro co nejlepší výsledky je potřeba ošetření 3x opakovat s odstupem 4-6 týdnů.

Pokud se již někde s alopecií léčíte a byla Vám předepsána medikace, potřebujeme o tom vědět, abychom zákrok mohli přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Také Vám doporučujeme zákrok zkonzultovat se svým dermatologem, který léčbu předepsal. U alopecie se jedná o dlouhodobou léčbu, ale naši klienti se shodují, že zlepšení vnímají nejen oni, ale i jejich okolí, již po první sérii ošetření.

Cena ošetření se odvíjí v závislosti na ošetřované ploše a době, která je pro ošetření potřebná. Na ošetření je nutné se objednat telefonicky, abychom mohli přizpůsobit čas rezervace Vašim potřebám.

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu.

Léčba vypadávání vlasů

bottom of page