top of page

Jizvy & Strie

Přestože jizvy dokládají to, čím jsme v životě prošli, ne vždy se jedná o připomínku, kterou na svém těle chceme nosit. Ne vždy připomínají události, které si chceme pamatovat. Někdy se díky nim cítíme, jako bychom to už ani nebyli my.

Díky nám můžete začít znovu.

Laserová technologie, kterou používáme, pomáhá "zbrousit" staré jizvy a podpořit hojení těch čerstvých.

 

Ať své jizvy, jizvičky a strie nosíte jakkoli dlouho, pokud se s nimi necítíte dobře, pomůžeme Vám je vyhladit.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, který vyšetří Vaše jizvy nebo strie, aby mohl zvolit nejlepší ošetření. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Bezprostředně po ošetření uvidíte zlepšení.

Cena ošetření se odvíjí v závislosti na ošetřované ploše a době, která je pro ošetření potřebná. Na ošetření je nutné se objednat telefonicky, abychom mohli přizpůsobit čas rezervace Vašim potřebám.

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu.

Jizvy a Strie

bottom of page