top of page

Bradavice

Zbavte se bradavic na jakékoli části svého těla.

Jednou pro vždy.

Efektivně, rychle a bezbolestně.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, který vyšetří Vaše bradavice, aby mohl zvolit nejlepší ošetření. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější.

Pokud chcete odstranit během jedné návštěvy více bradavic na jednom nebo i na různých místech, není to problém. V takovém případě je ale potřeba objednat se telefonicky, abychom mohli přizpůsobit délku rezervace. Cena se potom odvíjí právě od počtu ošetřených míst a bradavic.

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu mnohem rychleji, než při chirurgickém zákroku.

Bradavice

bottom of page