top of page

Akné &
Jizvičky po něm

Akné umí potrápit v jakémkoli věku - 15, 25, 35 i později. A i když o tom někdy navenek žertujeme, trápí nás. Mnohdy i po tom, co akné zmizí, zůstávají nám po něm nezapomenutelné jizvičky.

 

Pokud Vás už unavují vrstvy make-upu a hrané úsměvy, tak zbystřete. Pomocí laseru se můžete zbavit nejen akné a jizviček po něm, ale také veškeré chemie a (ženy, posaďte se) velké části make-upového arzenálu.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, který vyšetří Vaše akné a nebo jizvičky po akné, aby mohl zvolit nejlepší ošetření. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Již při prvním ošetření mizí 90 % jizviček po akné.

Co se týče akné, vždy záleží na velikosti ložisek a vlastnostech ošetřované pokožky. Pokud se již někde s akné léčíte a byla Vám předepsána medikace, potřebujeme o tom vědět, abychom zákrok mohli přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Také Vám doporučujeme zákrok zkonzultovat se svým dermatologem, který léčbu předepsal. U akné se jedná o dlouhodobou léčbu, ale naši klienti se shodují, že zlepšení vnímají nejen oni, ale i jejich okolí, již po prvním ošetření.

Cena ošetření se odvíjí v závislosti na ošetřované ploše a době, která je pro ošetření potřebná. Na ošetření je nutné se objednat telefonicky, abychom mohli přizpůsobit čas rezervace Vašim potřebám.

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu.

Akné a jizvičky po akné

bottom of page