top of page

Vyplnění a zjemnění rtů
LipLase

Krásné plné rty s jasnými konturami.​ Přímo k zulíbání.

Můžete je mít i Vy. A nepotřebujete k tomu chirurgický zákrok ani toxickou chemii.

Bez skalpelu, botoxu a plastik.

Prostě jen nastartujeme přirozené procesy ve Vašem těle.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivnost

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, se kterým proberete, co Vás trápí a co byste chtěla změnit. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Výsledky vidíte již po prvním ošetření.

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je ošetření bezpečné, rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu mnohem rychleji, než při chirurgickém zákroku.

Vyplnění a zjemnění rtů LipLase

bottom of page