top of page

4D zastavení stárnutí &
Omlazení pleti Skin Resurfacing

Vrásky, povadlá kůže, ztráta svěžesti. Ať Vás trápí jakákoli známka stárnutí, my Vám pomůžeme se opět cítit mladistvě a svěže.

Bez skalpelu a plastik.

Prostě jen nastartujeme přirozené procesy ve Vašem těle čtyř krokovou unikátní laserovou metodou.

Bezpečně, rychle a efektivně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok je rychlý, ale hlavně neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Efektivita

U 93 % klientů stačí pouze jedno ošetření, aby byla jejich představa naplněna. Výsledky jsou vidět a cítit okamžitě po ošetření.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, se kterým proberete, co Vás trápí a co byste chtěla změnit. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Výsledky vidíte již po prvním ošetření.

Metoda Fotona 4D - Zastavení stárnutí je revoluční postup, který pro nekompromisní výsledek kombinuje čtyři různá estetická ošetření. Ošetření provádíme z vnější i vnitřní strany tváří a výsledek je srovnatelný s výplněmi, resurfacingem či niťovými výplněmi. Metodou

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je bezpečné, rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu mnohem rychleji, než při chirurgickém zákroku.

4 kroky pro omlazení pleti

SmoothLifting

Revoluční neablativní zákrok z vnitřní strany (intraorální) tváře využívá kontrolovaný a jemný „hloubkový ohřev“ ke stimulaci kontrakce kolagenu. Kromě okamžitého smrštění vláken kolagenu, dochází i k tvorbě nového kolagenu. Výsledkem je celkové zlepšení pevnosti a elasticity ošetřované tkáně, stejně jako vyplnění a pozvednutí nasolabiálních rýh z vnitřní strany tváře s efektem srovnatelným s injekční výplní.

PIANO

 

Unikátní ultra dlouhý pulzní režim je třetí fází ošetření Fotona 4D Laser bezpečně a rychle intenzivně prohřívá tkáň (z vnější strany směrem dovnitř) koncentrací tepelné energie v subkutánní vrstvě. PIANO mód, aplikovaný „brushing“ technikou, komplexně prohřívá tkáň v maximálním rozsahu s celkovým synergickým vypínacím efektem.

FRAC

 

Trojrozměrný frakční efekt laseru a specifická struktura pulzu vytváří v ošetřované tkáni drobné oblasti s vysokou teplotou. To umožňuje ošetření hlubších nedokonalostí a doplňuje účinky intraorálního zákroku. Zároveň dochází k obnově mladistvého vzhledu pokožky.

SupErficial

 

Jemná, studená ablace dokonale zakončuje ošetření. SupErficial zlepšuje celkový vzhled pokožky a redukuje nedokonalosti pleti pomocí technologie, která ošetřujícímu umožňuje snadno přizpůsobit nastavení laseru a provést velmi jemný peeling bez tepelných účinků. Odpadá tím rekonvalescence a ošetření je naprosto přesné.

Fotona 4D lze ošetřovat pouze obličej.

Ošetření Fotona 3D je vhodné i pro ošetření krku a dekoltu. Při tomto ošetření je vynechán první krok, SmoothLifting.

Ošetření Fotona 4D naši klienti, muži i ženy, rádi kombinují s ošetřením očního okolí SmoothEye

Máme pro Vás připravené výhodné balíčky kombinující tyto metody a umožňující komplexní a celistvé ošetření přinášející dlouhodobé výsledky.

Zastavení stárnutí & Omlazení pleti

Ošetření Fotona 4D

Ošetření SmoothEye

Ošetření Smooth

bottom of page