top of page

léčba inkontinence a suchosti

Věk i příchod dětí na svět se podepisuje na celém našem těle. Vagína není žádnou výjimkou a jistě si zaslouží náležitou péči.

Tak se o ni s láskou starejte a dopřejte si (nebo své partnerce) zaslouženou péči.

Dokážeme Vám neinvazivně, rychle a efektivně pomoci s vaginální suchostí, inkontinencí a genitálním prolapsem. A bez nutnosti zdlouhavé rekonvalescence.

Bezpečně, rychle a bezbolestně

Bezpečnost

Zákrok provádí zkušený lékař, se kterým svůj problém nejdříve zkonzultujete.

Používáme nejnovější špičkový laserový přístroj.

Rychlost

Zákrok trvá cca 30 minut a je neinvazivní. To znamená, že nedojde k porušení kůže, není potřeba do Vás řezat skalpelem a pak ránu šít. Nebudete muset brát antibiotika a hojení je rychlé, bez speciálních požadavků.

Bezbolestnost

Díky pokročilé technologii je ošetření rychlé, bezpečné a jednoduché. S tím se pojí i to, že pro ošetření není potřeba anestezie ani analgetika.

AdobeStock_423690773 [Převedený].png

Co můžete očekávat?

Nejdříve se setkáte s lékařem, se kterým proberete, co Vás trápí a co byste chtěla změnit. Při ošetření lékař nastaví přístroj tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Výsledky vnímáte již po prvním ošetření. Pro ideální dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření opakovat. Potřeba opakování a případné intervaly jsou individuální na základně potřeb ženy.

Při léčbě inkontinence a genitálního prolapsu je důležité spolupracovat s Vaším ošetřujícím gynekologem. Ideální je podstoupit vyšetření u něj a na nezávaznou konzultaci přinést lékařskou zprávu.

Pro ošetření používáme přístroj Fotona SP Dynamis. Jedná se o špičkový lékařský přístroj, který využívá dvě technologie lékařských laserů. Díky této kombinaci je ošetření účinnější. Lékař přístroj nastavuje přesně podle potřeb jednotlivých pacientů, aby bylo ošetření co nejúčinnější.

Samotné ošetření je neinvazivní. Nedochází při něm k otevřeným ranám, díky čemuž je téměř bezbolestné (nejsou potřeba analgetika ani anestezie), rychlé a hojení probíhá bez potřeby antibiotik nebo speciálního režimu mnohem rychleji, než při chirurgickém zákroku.

Inkontinence a vaginální suchost

bottom of page